Zaprojektuj logo Powiatu Łańcuckiego27.06.2018 09:59

Starostwo Powiatowe w Łańcucie ogłasza konkurs na projekt logo Powiatu Łańcuckiego. Zaprojektuj i zdobądź NAGRODĘ.

Przedmiotem konkursu jest przygotowanie logo Powiatu Łańcuckiego, które stanie się oficjalnym symbolem identyfikującym Powiat Łańcucki i wykorzystywany będzie m.in. do celów promocyjnych, reklamowych i informacyjnych.

Konkurs ma charakter otwarty. Zapraszamy do udziału w szczególności: grafików, projektantów, artystów plastyków oraz studentów i absolwentów wyższych uczelni artystycznych.

Prace konkursowe należy składać do dnia 28 lipca 2018 r.

pod adres: Starostwo Powiatowe w Łańcucie,  ul. Mickiewicza 2,  37-100 Łańcut

Ogłoszenie wyników nastąpi dnia 20 sierpnia 2018 r. na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Łańcucie  http://www.powiatlancut.pl .Więcej szczegółów w Regulaminie w załączniku.